مرحله‌یِ اول دعوت به همکاری
در تیمِ دیزاینِ وند

معرفی شرکت وند

شرکت بین‌المللی وند، سازمانی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی است که در ایران و انگلیس ثبت رسمی شده است. وند چندین شریک بین‌المللی دارد که از جمله آنها می‌توان به Rob Janoff  و Dr Ken Cato  اشاره کرد. همکاری‌های وند با شرکای خود در  اجرا و مدیریت پروژه‌های دیزاینی درکشورهای ایران، امارات، ایتالیا، فرانسه، لهستان، کانادا، امریکا و…، جایزه‌های معتبر بین‌المللی زیادی را نصیب وند کرده که مهمترین آنها International Design Award Chicago، A’Design Award Milan، Graphis New York و Best Brand Design Award Dusuldrof است. وند همچنین نامزدی دریافت جایزه مهم World Brand DesignLondon را در کارنامه‌ خود دارد.

معرفی تیم وند

شرکت «وند»، متشکل از تیمی ده نفره است که ارزش‌های حاکم بر آن تاکید بر هویت ایرانی و کوشیدن در راه بالندگی آن از مسیر دیزاین است. آرمان بلندی که در شرکت وند پیگیری می‌شود، ارتقای سلیقه ایرانی به‌مثابه بخشی مهم از مسئولیت اجتماعی مجموعه است.

در شرکت وند، دیزاین‌‌ها متکی به استراتژی دیزاین و نه سلیقه مشتری است و دیزاینرها نیز با درک درونی این موضوع، متعهدانه به حرکت در مسیر علمی و حرفه‌ای دیزاین پایبند هستند.

 

معیارهای وند

معیارهای کلیدی وند در انتخاب و پذیرش همکاران خود بر سه محور کلی استوار است:

آرمان‌گرایی

شوق پیشرفت

نظم‌ دوستی

 

اگر مایلید به تیم وند بپیوندید تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد از همکاری در سطحی حرفه‌ای در محیطی دوستانه را با یکدیگر رقم بزنیم، اطلاعات خود را ثبت کنید.

آدرس شبکه‌های اجتماعی